آبگرم معدنی فردوس-حضور عوامل برنامه همسفر شبکه مستند سیما

آبگرم معدنی فردوس

“هم سفر” همراه شما به شهرهای مختلف ایران سفر می کند و جاذبه های گردشگری و فرهنگی نقاط مختلف کشورمان را با نگاهی نو معرفی می کند.

مجری و کارگردان این برنامه محمد مقنی باشی است.

به گزارش روابط عمومی آبگرم معدنی هلال فردوس، برنامه مستند همسفر، کاری از شبکه مستند سیما با کارگردانی محمد مقنی باشی طی یک قسمت 30 دقیقه ای در منطقه نمونه گردشگری باغستان-آبگرم معدنی هلال فردوس فیلم برداری گردید. مدیرعامل مجموعه  در این مستند به معرفی ویژگی های طبیعی، تاریخی، فرهنگی، اجتماعی و جاذبه های گردشگری شهرستان ، بالاخص منطقه نمونه گردشری باغستان-آبگرم معدنی هلال فردوس پرداختند.

اولین قسمت این برنامه در باغستان و بصورت مصاحبه با مدیرعامل مجموعه  ضبط گردید. محمد نبیلی مقدم مدیرعامل مجموعه در این برنامه ضمن معرفی باغستان  به ویژگی های اقلیمی و تاریخی این منطقه  اشاره کرد و با بیان برخی از جاذبه های گردشگری منطقه  و اعلام آمادگی منطقه نمونه گردشگری باغستان-آبگرم معدنی هلال فردوس برای پذیرایی از میهمانان از هموطنان خواست به شهر زیبای فردوس که همچون نگینی در کویر است سفر کنند.

در قسمتی دیگر از  ضبط این برنامه گوشه ای از توانمندی های بانوان فردوس  به نمایش گذاشته شد.

صنایع دستی نمادی از همت و توانمندی بانوان فردوسی است. در این مستند بخش هایی از آداب و رسوم، محصولات غذایی محلی، صنایع دستی و هنرهای بومی و همچنین غذاهای محلی فردوس به قلم تصویر در می آید.

این مستند در یک قسمت30 دقیقه‌ای بزودی روی آنتن شبکه مستند و برخی دیگر از شبکه‌های سیما خواهد رفت.